Najsig dag med cheyerna
Det här var en av dem bästa dagarna, seriously! Jag skratatde precis hela tiden och hade de supertrevligt!
Nicole & Francine var så himla trevliga & roliga! Först gick vi och bowlade i en timme, och haha, vi tog mest bilder faktiskt. Bowlingtiden bestod alltså inte av så mycket bowling egentligen.. haha!
Sen gick vi vidare och dega på donken haha. Sen har vi gått runt på stan (gallerian & NK) och bara gjort massa asroliga saker!
Juste, vi var inne på Media Markt och tog maaassa bilder med dem där biga datorerna och gick in på fb haha.

Nicole, Noemi, Amanda & Francine! Söta!

Inne på NK

yeah buddy

haha fick ett asrunt huvud

Jag & Nicole
puss vi hörs!
sv: okej samma här typ :P
Hej!
Nu har jag bytt blogg ifrån http://ryttarre.blogg.se
till http://iinas.blogg.se/ .
Jag tyckte inte att namnet passade med bloggen eftersom jag skrev om allt möjligt, men jag hoppas att du vill fortsätta följa mig där i stället.
Annar får jag tacka för den tid du la ner på min gamla blogg :) <3
(Designen kommer bli bättre straxt )
Kram Lina
sv; haha lugnt! :)
Ställ gärna en fråga! :)
Du har fått en länkning på http://matiib.blogg.se/ och kommer finnas med i mina länkningar i menyn i en hel vecka!<3
vad bra :)
Godmorgon! Ja jag mår fint du också? =)
Skulle du vilja prova ett enkelt och roligt jobb? Sälja Oriflame - kosmetik, hudvård, dofter, kroppsvård och mycket mer? Det finns något för alla - unga som gamla, män som kvinnor! Säg till om du vill ha mer information, har lite erbjudanden du kan få ta del av om du vill bli säljare för Oriflame!
/ Sanna Suomela Distriktschef Oriflame Eskilstuna
